Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.05.2024, 17:48:59]

„Dostaniesz wypieków” przy Uzdrowiskowej w Świnoujściu!

„Dostaniesz wypieków” przy Uzdrowiskowej w Świnoujściu!

fot. Organizator

Już tylko jeden majowy dzień pozostał do debiutu nowego lokalu z wyjątkowym menu, który powstaje przy ul. Uzdrowiskowej 18 w Świnoujściu. Zaplanowane na czwartek, 16 maja, otwarcie i przepyszne, wypiekane na miejscu smakołyki gwarantują, że – jak sama nazwa wskazuje – z pewnością „Dostaniesz wypieków”.

Lokal o oryginalnej nazwie „Dostaniesz wypieków” to najnowszy format dobrze znanej w regionie firmy Asprod SA Ta dynamicznie rozwijająca się szczecińska sieć piekarniczo-cukiernicza już prowadzi w Świnoujściu trzy stoiska partnerskie, zlokalizowane w Kauflandzie i w Netto. Przy ul. Marynarzy natomiast, tuż koło przeprawy promowej, Asprod SA posiada też przytulny, pełen zieleni CoffeeBar, w którym można nie tylko napić się znakomitej kawy, wybierając aż z ponad 50 rodzajów, ale także zjeść pyszne, domowe ciasto lub pożywne śniadanie. CoffeeBar szybko stał się kultowym miejscem, podbijając serca zarówno turystów, jak i mieszkańców miasta, czego dowodem są nie tylko świetne opinie, ale także nieustająca od kilku lat obecność na liście Orłów Gastronomii oraz najlepiej ocenianych lokali znanego portalu Tripadvisor.

Czy podobnie stanie się w przypadku nowego lokalu „Dostaniesz wypieków”?
- Jesteśmy o tym przekonani – zapewnia Anna Łukasik, dyrektor Marketingu Asprod SA
- „Dostaniesz wypieków” to połączenie piekarni, kawiarni i lunchbaru. Ten koncept jest całkowitą nowością nie tylko w naszej firmie. Właśnie dlatego, aby go wyróżnić, postanowiliśmy nadać mu inną, zwracającą uwagę nazwę.

Czym zaskoczy swoich gości nowy przybytek świnoujskiej gastronomii? W ofercie znajdą się wypiekane na miejscu pieczywo, domowe ciasta, sałatki, pizza, tortille, kanapki, naleśniki, pierogi, przekąski, etc., ale i pyszne desery na bazie ręcznie wyrabianych lodów. W „Dostaniesz wypieków” można będzie nie tylko zjeść, ale także wypić rzemieślniczą kawę z własnej palarni Asprodu. Miłośników delektowania się dobrą kawą czy herbatą zachęci z pewnością 50-procentowa zniżka, jaką otrzymają zamawiając śniadanie.

- Warto wybrać się do nas już pierwszego dnia, czyli 16 maja – zachęca Anna Łukasik.
– Przygotowaliśmy dla naszych gości wiele promocji i atrakcji. Zachęcamy także do korzystania z sieci taksówek Radio Taxi czy wynajmowania apartamentów Sun&Snow w Świnoujściu – paragon będzie upoważniał do atrakcyjnej zniżki. Dla pierwszych 300 klientów, którzy odwiedzą nas w dniu otwarcia, przygotowaliśmy gratisowe pączki, przy naszym lokalu będzie też można zakręcić kołem fortuny z nagrodami takimi, jak: przekąski, ciasteczka, torby zakupowe czy vouchery o wartości 10 zł do wykorzystania w „Dostaniesz wypieków”.

Nowy lokal będzie czynny codziennie, od godz. 7.30 do 20.

 
O Asprod SA
Wywodząca się ze Szczecina sieć Asprod od ponad 30 lat zaopatruje w szeroki asortyment świeżego pieczywa oraz wyrobów cukierniczych mieszkańców Pomorza Zachodniego, Wielkopolski oraz Lubuskiego. Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień za najwyższą jakość wyrobów, w tym prestiżowych certyfikatów Poznaj Dobrą Żywność, przyznawanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, czy też tytułu Piekarza Roku dla najlepszej piekarni. Obecnie Asprod posiada 87 piekarni-cukierni, przy czym w sześciu lokalizacjach funkcjonują formaty śniadaniowo-kawiarniane, a kolejne trzy to innowacyjne placówki w formacie Asprod Drive, w których można dokonać zakupów bez wysiadania z auta. Oferta Asprodu to również tradycyjne produkty wytwarzane we własnej, rzemieślniczej pracowni. Wśród nich można znaleźć prawdziwe lody, świeżo paloną kawę, czy też ręcznie tworzone praliny i czekolady. Firma nadal się rozwija i stale poszukuje atrakcyjnych lokalizacji, również pod nowo wprowadzane koncepty takie jak świnoujski CoffeeBar czy „Dostaniesz wypieków”.

asprod.com.pl/

Anna Łukasik, dyrektor Marketingu Asprod SA
iswinoujscie.pl
« powrót