Wydarzenia
iswinoujscie.pl • Niedziela [31.05.2026, 11:21:19]
Piraci zakopali skarb na plaży w Świnoujściu! Dzieci ruszają na poszukiwania już dziś

fot. Organizator
Nie trzeba czekać do oficjalnych obchodów Dnia Dziecka. Na plaży w Świnoujściu przy wejściach nr 13 i 16 ukryto drewniane monety, które można wymienić na słodkie upominki. Organizatorzy zachęcają najmłodszych do pirackiej przygody, a wieczorem zapraszają na koncert jazzowy przy zachodzie słońca.
Na świnoujskiej plaży rozpoczęła się nietypowa zabawa dla najmłodszych. Według organizatorów piraci z pokładu Jameson pod osłoną nocy zakopali w piasku drewniane monety w okolicach dwóch nadmorskich lokali - Tiki Beach Bar przy wejściu na plażę nr 13 oraz Shark Beach Bar przy wejściu nr 16.Zadanie jest proste. Dzieci muszą odnaleźć ukryte w piasku monety, a następnie przynieść je do jednego z barów. Każda znaleziona moneta zostanie wymieniona na słodki upominek.
Organizatorzy przypominają, że w zabawie uczestniczą wyłącznie dzieci. Rodzice mogą w tym czasie odpocząć na plażowych leżakach i obserwować poczynania młodych poszukiwaczy skarbów.
Akcja rozpoczęła się już dziś i potrwa do odnalezienia wszystkich ukrytych monet.
O godzinie 19:00 w Tiki Beach Barze przy wejściu nr 13 rozpocznie się koncert „Jazz Chillout”. Na plażowej scenie wystąpi duet Olga i Artur, prezentując klimatyczne brzmienia klarnetu, akordeonu i saksofonu. Muzyczne spotkanie ma towarzyszyć zachodowi słońca i stworzyć wyjątkową atmosferę nad Bałtykiem.
Dla rodzin spędzających weekend w Świnoujściu może to być ciekawy pomysł na połączenie aktywnej zabawy dla dzieci z wieczornym relaksem przy muzyce na żywo.
iswinoujscie.pl
« powrót
« powrót