Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [03.06.2026, 09:53:27]

Rada Gospodarcza już działa. Prezydent powołała 20-osobowy zespół

Rada Gospodarcza już działa. Prezydent powołała 20-osobowy zespół

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W Świnoujściu oficjalnie rozpoczęła działalność Rada Gospodarcza przy Prezydencie Miasta. To nowe ciało doradcze, które ma wspierać rozwój gospodarczy miasta i budować bliższą współpracę pomiędzy samorządem a lokalnymi przedsiębiorcami.

Prezydent Miasta podpisała zarządzenie o powołaniu Rady oraz zatwierdziła jej pierwszy skład. Do zespołu weszło 20 osób wyłonionych w drodze otwartego naboru.

Rada ma być miejscem rozmowy o przyszłości gospodarczej Świnoujścia. Jej zadaniem będzie opiniowanie pomysłów dotyczących rozwoju miasta, wspieranie działań inwestycyjnych oraz przedstawianie inicjatyw związanych z lokalną przedsiębiorczością.
iswinoujscie.pl
« powrót